Kontakty

KVATRO-EKOSTATEK, spol. s r.o.
696 74 Velká nad Veličkou 942
Mobil: 603 229 757
Mobil: 602 578 542
Email: kvatro-ekostatek@cbox.cz

Registrace u KOS v Brně, oddíl C, vl.35780

Kde nás najdete


KVATRO-EKOSTATEK, spol. s r.o. - ekatalog.czChovatelství - ekatalog.cz

Jezdecký klub Kvatro-ekostatek Velká nad Veličkou, o.s.

Aktivity Jezdeckého klubu Kvatro-ekostatek Velká nad Veličkou, o.s. se neomezují pouze na klasické jezdecké a výukové programy. Zaměřili jsme se také na obnovení tradice jezdecké turistiky Horňácka a Záhoří v rámci mikroprojektu, který byl organizován v roce 2010 (duben - prosinec) a měl za cíl obnovení přeshraniční spolupráci jezdeckých klubů Moravy a Slovenska.

Zapojením mládeže, široké veřejnosti a drobných živnostníků do mikroprojektu byla obnovena tradice na území Horňácka a Záhoří a byla zajištěna udržitelnost mikroprojektu na několik let.

jezdecký klub

Při zahájení mikroprojektu jsme pro Vás připravili tyto aktivity:

  • Úvodní seminář na téma Historie a současnost barokního hřebčína v Kopčanech a možnosti jeho využití. Současně byly představovány možnosti jezdecké turistiky v oblasti Horňácka.
  • Chovatelský den v areálu Jezdeckého klubu Kvatro-ekostatek Velká nad Veličkou. V průběhu akce se konala přehlídka teplokrevných a chladnokrevných plemen koní.
  • Simulovaný hon na divokou zvěř se snahou obnovit tradici ze 17. a 18. století.

    jízda na koni

    Tento mikroprojekt je spolufinancován Evropskou unií z prostředků fondu mikroprojektů spravovaného regionem Bílé Karpaty.